تنظیمات قالب

LUSAS Academic 15.1 32Bit-64Bit


30,000 تومان
کد محصول 01002
تعداد
منتشرشده در مهندسی عمران، سازه
خواندن 1440 دفعه
  • نوع دیسک DVD
  • نحوه دریافت ارسال پستی
  • ساختار سیستم عامل 32 بیتی و 64 بیتی
رای دهید
- (1 رای)

توضیحات

LUSAS یکی از برجسته ترین نرم افزارهای آنالیز سازه در دنیا می باشد. این نرم افزار از سال 1970 که گروهی از محققین دانشگاه لندن کار بر روی آنالیز اجزای محدود را شروع کردند، متولد شد. نرم افزار  LUSAS با استفاده از تکتیکهای آنالیز اجزای محدود (finite element analysis) راه حل های جامع و دقیقی برای حل انواع مسائل تنشهای خطی و غیر خطی، دینامیکی و حرارتی می پردازد. LUSAS مخفف عبارت London University Stress Analysis System می باشد. دو جزء اصلی این نرم افزار عبارتند از:

 

LUSAS Modeller که یک رابط گرافیکی کاملاً تعاملی برای مدلسازی سازه و نمایش نتایج حاصل از تحلیل می باشد

LUSAS Solver که یک موتور قدرتمند آنالیز اجزای محدود برای تجزیه و تحلیل مسائل تعریف شده توسط LUSAS Modeller می باشد

بسته نرم افزاری LUSAS برای کاربردهای متنوع و تنها در یک محصول ارائه می شود. کاربران دانشگاهی هنگام ورود به نرم افزار باید نوع برنامه را انتخاب کنند. به طور کلی نرم افزار LUSAS دارای برنامه های زیر می باشد.

 

 LUSAS Bridge برای آنالیز، طراحی و ارزیابی انواع پل ها

 

LUSAS Bridge توسط مهندسان بسیاری در دنیا برای تحلیل انواع پل ها شامل پل های با دال ساده، پل های خرپایی فلزی، پل های چند دهانه ساده، پل های قوسی، پل های با تیر صندوقه ای فولادی و بتنی، پل های معلق و پل های کابلی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

LUSAS Civil & Structural برای مهندسی عمران، سازه، هسته ای، زلزله، ژئوتکنیک و مهندسی سازه های دریایی

 

این نرم افزار برای آنالیز انواع سازه ها به صورت خطی، غیر خطی، زلزله، انفجار، کمانش، ضربه و آتش مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این نرم افزار طیف گسترده ای از سازه ها از دال ساده گرفته تا انواع ساختمان ها، قاب ها، دکل ها، برج ها و مخازن، ساز های سنگین شامل برجهای خنک کننده نیروگاه ها، سدها و تونل ها قابل تحلیل می باشد. از جمله سازه های تحلیل شده با این نرم افزار می توان به تله کابین خطوط هوایی امارات در لندن، تحلیل و طراحی بزرگترین مخازن LNG دنیا در کره جنوبی با ظرفیت 200000 متر مکعب شامل تحلیل استاتیکی، دینامیکی، حرارتی و تحلیل غیر خطی،  تحلیل و طراحی بلندترین برج ایتالیا با ارتفاع 167 متر شامل مدلسازی ساخت مرحله ای با در نظر گرفتن پدیده خزش، آنالشز کمانش انتقال خرپای فولادی، آنالیز استاتیکی، دینامیکی و غیر خطی برج Spinnaker در سنگاپور با ارتفاع 170 متر و … می توان اشاره کرد.

 

LUSAS Analyst برای مهندسی خودرو، مهندسی هوافضا، ساخت و ساز و به طور کلی برای تحلیل های مهندسی

 

این نرم افزار توسط مهندسین در صنعت خودرو، هوا فضا، دریا، ساخت و صنایع مکانیکی عمومی برای آنالیز انواع مواد مرکب مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

LUSAS Composite برای طراحی مهندسی محصولات و یا قطعات مرکب

 

LUSAS Academic این نسخه شامل تمامی محصولات فوق می باشد و برای آموزش و تحقیقات آکادمیک در دسترس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی قرار می گیرد.

 

 

 

محتوای بیشتر در این بخش:

ایمن شده وسیله جومینـا